LZS Start Proboszczewice - strona nieoficjalna

pon.

PIKNIK Z OKAZJI XV-LECIA STARTU PROBOSZCZEWICE

• autor: maciuse39, 2018-08-13 14:13

Piknik z okazji XV-lecia Startu już za nami. Na brak atrakcji nie można było narzekać. Już od 9 rano rozpoczął się turniej drużyn młodzieżowych z roczników 2007/2008. Przy pięknej pogodzie do rywalizacji stanęło 6 zespołów. Nasza drużyna okazała się bardzo gościnna i po rozegraniu wszystkich spotkań systemem "każdy z każdym" tabela wyglądała następująco:
1. Pegaz Drobin
2. Young Champions Płock
3. Stoczniowiec Płock
4. Kasztelan Białe Błota
5. Sparta Mochowo
6. Start Proboszczewice
Po wręczeniu nagród ma murawie zameldowali się oldboye Startu oraz aktualna drużyna. Przed rozpoczęciem spotkania głos zabrał prezes Mariusz Nowak, który w kilku słowach podsumował działalność klubu oraz podziękował wszystkim sponsorom, działaczom, trenerom, piłkarzom oraz wszystkim tym, którzy przez 15 lat wspierali nasz klub. Na szczególne wyróżnienie zasłużył Rajmund Koperek, który został uhonorowany pucharem za "Trenera XV-lecia Startu Proboszczewice". Uhonorowany został również wójt naszej gminy Pan Sławomir Wawrzyński, któremu należą się specjalne podziękowania na wsparcie finansowe przez cały okres funkcjonowania klubu.
Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęły się zmagania sportowe. Mecz przebiegał w przyjaznej atmosferze ku uciesze licznie zgromadzonej publiczności, wynik zaś możemy puścić w niepamięć

nowa-galeria-6744956.jpg nowa-galeria-6744957.jpg nowa-galeria-6744958.jpg

Na zmęczonych zawodników oraz zaproszonych gości czekał przygotowany poczęstunek. Trzeba wspomnieć, że za całą obsługę imprezy, czyli dmuchane atrakcje dla najmłodszych, watę cukrową, popcorn oraz cały catering odpowiedzialna była firma Recon, której należą się również podziękowania za pełen profesjonalizm. Ogromnie dziękujemy Pani Gabrieli Matczak, która dla wszystkich gości przygotowała okolicznościowy pyszny tort w kształcie boiska piłkarskiego.
W tym miejscu chcielibyśmy podziękować również pracownikom C.S. "Wierzbica", którzy od początku istnienia obiektu w różny sposób pomagają naszemu klubowi. Specjalne podziękowania należą się również Andrzej Kordyzon oraz Sławomir Kordyzon, którzy od wielu lat dbają o relacje fotograficzne z naszych spotkań.
Mamy nadzieję, że ten piknik był okazją do spędzenia miło czasu na świeżym powietrzu z rodzinami, przyjaciółmi i znajomymi. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim przybyłym i zapraszamy za 5 lat!

Autor: Treść:pozostało znaków:

FERIE ZE STARTEM 2020